Proč úklid od nás?

Přečtěte si 6 důvodů, proč si vybrat naše úklidové služby.

1. Vlastní úklidový personál

Žádný zprostředkovaný úklid. Naopak! Lidé z našeho úklidového personálu jsou zaměstnanci MojíÚklidovky. S námi získáváte úklidového profesionála, za kterého Vám 100% ručíme.

2. S námi s jistotou

Naši zaměstnanci jsou důkladně prověřeni díky každodenní spolupráci. Zajistíme Vám tak stálého pomocníka, který Vás nezklame a u kterého můžeme garantovat nejen jeho spolehlivost ale také kvalitu provedení úklidu.

3. Proškolený personál

Profesionální úklidová kvalifikace je u nás samozřejmostí. Naše zaměstnance sami vzděláváme ohledně dodržování moderních standardů a přístupů k úklidu.

4. Bezpečnost zaručena

S námi je Váš majetek vždy v bezpečí. Naše společnost má sjednáno pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu až do výše 1.000.000,- Kč.

5. Čistící prostředky zdarma

Pro naše úklidové služby využíváme vždy vlastní čisticí prostředky, které zaručují vysokou účinnost a zároveň nezatěžují životní prostředí. Navíc neplatíte nic navíc. Tyto profesionální čisticí prostředky jsou již zahrnuty v ceně úklidu.

6. Budeme si Vás hýčkat

Abychom Vám mohli nabídnout bezkonkurenční úklidové služby, navštíví Vás při prvním úklidu nejen náš úklidový personál ale také zástupce vedení MojíÚklidovky. Společně si tak jednoduše nastavíte úklid podle Vašich snů a představ.

100% garance kvality a záruka vrácení peněz.