Proč úklid od nás?

Přečtěte si 6 důvodů, proč si vybrat naše úklidové služby.

1. Vlastní úklidový personál

Žádný zprostředkovaný úklid. Naopak! Lidé z našeho úklidového personálu jsou zaměstnanci MojíÚklidovky. S námi získáváte úklidového profesionála, za kterého Vám 100% ručíme.

2. S námi s jistotou

Naši zaměstnanci jsou důkladně prověřeni díky každodenní spolupráci. Zajistíme Vám tak stálého pomocníka, který Vás nezklame a u kterého můžeme garantovat nejen jeho spolehlivost ale také kvalitu provedení úklidu.

3. Proškolený personál

Profesionální úklidová kvalifikace je u nás samozřejmostí. Naše zaměstnance sami vzděláváme ohledně dodržování moderních standardů a přístupů k úklidu.

4. Bezpečnost zaručena

S námi je Váš majetek vždy v bezpečí. Naše společnost má sjednáno pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu až do výše 1.000.000,- Kč.

5. Čistící prostředky zdarma

Pro naše úklidové služby využíváme vždy vlastní čisticí prostředky, které zaručují vysokou účinnost a zároveň nezatěžují životní prostředí. Navíc neplatíte nic navíc. Tyto profesionální čisticí prostředky jsou již zahrnuty v ceně úklidu.

6. Budeme si Vás hýčkat

Abychom Vám mohli nabídnout bezkonkurenční úklidové služby, navštíví Vás při prvním úklidu nejen náš úklidový personál, ale také garant kvality úklidu a zástupce vedení společnosti MojeÚklidovka. Společně si tak jednoduše nastavíte úklid podle Vašich snů a představ. V případě jakkýchkoliv požadavků jsou tito zástupci společnosti MojeÚklidovka zákazníkovi vždy k dispozici.

100% garance kvality a záruka vrácení peněz.